Школа кондитерської майстерності від кулінарної студії «Цитрус»

Ми проводимо онлайн майстер-класи, які залишаються у записі. Складаємо для вас рецептурники десертів, які ви можете придбати
Обрати
майстер-клас

Школа кондитерської майстерності від кулінарної студії «Цитрус»

Авторські кулінарні майстер-класи
~
Практичні майстер-класи
~
Безкоштовні онлайн майстер-класи

Олена Галушка

Скільки себе памятаю, завжди любила випікати і радувати чимось смачненьким своїх рідних. І під час однієї сімейної вечері, мені на той час було 48 років, оголосила всім домочадцям, що відтепер я буду випікати торти на замовлення.

У мене була чітко сформована мета, і щоб її досягти, потрібно було знайти професіонала, у якого я змогла б навчитися. Після тривалих пошуків я знайшла школу - вона знаходилася у Воронежі, Росії, куди і поїхала на 5-денне навчання. Після цього навчалася у різних школах, у різних містах, і не тільки в Україні.

Коли я, як кулінар стала відомою у Полтаві, мене запросили провести мій перший майстер-клас на тему "Малазійська техніка квітів" у ролі вчителя. Я навчала дівчат робити квіти із крему і коли виклала фото з навчання в інтернет, організатори з інших міст, побачивши мої роботи, почали запрошувати до свого міста для проведення майстер-класу.

Читати
повністю

Власниця кулінарної студії «ЦИТРУС»

Фотозвіти з минулих майстер-класів
Переглянути
всі фото
~
Наші учні люблять нас
 • Отличные мастер-классы, положительная атмосфера и просто весело.

  Виктория Матыцина

 • Самый замечательный Преподаватель Елена Галушка. Все МК просто супер! Всем рекомендую. Студии Цитрус желаю успехов и процветания!

  Ирина Харланова

 • Присоединяйтесь! Интересно, насыщенно и весело!

  Елена Швачко

 • Побывала на МК по пасхальной выпечке. Море положительных эмоций, огромный багаж знаний и практики! Искренне благодарю!

  Ирина Долженкова

 • От простого к сложному, кто хочет познать мир кондитерского искусства, Вам сюда! Я обучалась работе с шоколадом и осталась довольной!

  Алла Краевая

 • На МК рассказывали очень подробно, узнала для себя много нового.

  Таня Рогозина